fatima - آرشیو 1400/4

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 303013
» بازديد ديروز : 253
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 303265
» بازديد سال : 303012
» بازديد کل : 305761
» اعضا : 0
» مطالب : 342

فکس اینترنتی رونمایی شد


تاریخ انتشار پست : 1400/4/21 بازدید : 126

با توجه به وابستگی و نیاز بسیاری از کسب و کارها، سازمان ها و شرکت ها به ارسال و دریافت فکس قابلیت جدیدی رونمایی شد تا با حذف هزینه دستگاه فکس، کاغذ و کارتریج در یک سامانه جامع بصورت کاملا آنلاین نیاز فکس را مرتفع کنیم. بنابراین تعمیر و خرید دستگاه فکس را فراموش کنید!

ما قابلیت ارسال انبوه فاکس را نیز اضافه کرده ایم!

با چند کلیک ساده بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی فکس ارسال و دریافت نمایید. حتی میتوانید شماره اختصاصی برای ارسال و دریافت فاکس داشته باشید. ما فکس اینترنتی را رونمایی کردیم.

ما  بیش از نیم میلیون مشترک فعال را از دست دستگاه های فاکس نجات داده ایم.. این سرویس در اول مهرماه با وجود تمام محدودیت ها متولد شد. اکنون ما با ایجاد پنل فکس ابری و اینترنتی کنار کسب و کار هستیم. امیدواریم که در نمابر تجربه خوشایندی برای شما رقم بزنیم.

ما بعد از رو نمایی سرویس تلفن ثابت اینترنتی در شرکت مدیر پیامک سرویس فکس اینترنتی را رونمایی کردیم و هم اکنون با قیمت بسیار مناسب قابل استفاده تمامی افراد حقیقی و حقوقی، شرکت ها سازمان کسب وکارهای کوچک و بزرگ می باشد.

فکـس چـیست؟

به دستگاهی که برای انتقال اطلاعات به صورت مکتوب از بستر خطوط تلفن به کار برده می شود، فکس گفته می شود. روش کار با این دستگاه ها به این شکل می باشد که ابتدا کاغذی که وارد دستگاه می شود، اسکن شده و سپس از طریق خط تلفن به آدرس مورد نظر ارسال می شود. در سوی دیگر دستگاه فکس دیگری نیز وجود دارد که داده های ارسالی را دریافت کرده و سپس روی کاغذی چاپ می کند. دستگاه های فکس علاوه بر فکس، اسکنر و پرینتر نیز هستند، تنها با این تفاوت که عمل چاپ و اسکن تنها برای صورت گرفتن فرآیند فکس انجام می پذیرد و این دستگاه ها از کیفیت دستگاه پرینتر و اسکنر را برخوردار نیستند.

فکس اینترنتی چیست؟

فرآیند ارسال و دریافت فکس نیازمند صرف زمان زیادی است و همچنین استفاده از کاغذها، هزینه های در بر گیرنده ی استفاده از آن (امروزه به دلیل هزینه‌ی خرید و نگهداری دستگاه، هزینه‌ جوهر و کاغذ و مشکلات سخت‌افزاری دیگر ...) رفته رفته در شرکت ها و موسسات مختلف فکس اینترنتی یا مجازی را مشاهده کنید. روش کار فکس های اینترنتی که به عنوان فکس مجازی نیز از آن یاد می شود، اینگونه است که فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج اولیه خود می باشد، اما تکنولوژی به کار رفته در فکس های اینترنتی بسیار پیشرفته تر هستند. در نسل کنونی کارکردها و فرآیند ها در موسسات مختلف بدون کاغذ و رواج یافتن هر روزه ی اسناد دیجیتالی، از یک سو نیازمندی به فکس همچنان احساس می شود، و از طرفی استفاده از دستگاه فکس قدیمی با کسب و کارهای جدید و سرعت بالای بازار کار امروزی همسان نمی باشد. یکی دیگر از تفاوت های فکس اینترنتی (مجازی) با فکس های قدیمی در این است، که برای این که بتوانید فکس های خود را به صورت اینترنتی ارسال و دریافت کنید، هیچ نیازی به تهیه دستگاه فکس برای اسکن و ... ندارید. شما می توانید با استفاده از سرویس فکس اینترنتی ارائه شده ما، هر فایلی را که روی کامپیوتر خود ایجاد و یا تعریف ‌کنید، سپس از طریق ایمیل یا به صورت وب و ... به دستگاه فکس مورد نظر خود ارسال کنید. در سرویس ارائه شده پیوست‌های خروجی ایمیل و یا ... توسط شما فرستاده می شوند، به فکس تبدیل شده و هم چنین عکس موضوعی که گفته شد، فکس‌های ورودی که برایتان ارسال می شود به پیوست های ایمیل تبدیل خواهد شد.
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد